Pytania i odpowiedzi

Musisz posiadać stałe miejsce zamieszkania w Polsce, posiadać minimum 26 lat, aktywny rachunek bankowy, a także stały dochód w Polsce. Nie możesz również figurować w rejestrze dłużników BIG (BIG InfoMonitor, ERIF BIG lub KRD BIG).

Tak możesz wnioskować o pożyczkę, jeśli terminowo regulujesz raty i odsetki bieżących zobowiązań i nie figurujesz w rejestrze dłużników BIG.

Aby otrzymać ofertę musisz wypełnić krótki wniosek o pożyczkę, dostępny na stronie internetowej sprintpozyczka.pl

Wniosek o pożyczkę możesz złożyć drogą elektroniczną każdego dnia tygodnia (24h/7dni). Wysłane zgłoszenia obsługiwane są przez naszych pracowników w godzinach pracy biura.

Rzeczywisty termin wypłaty pożyczki zależy od Twojego banku oraz czasu w jakim podpiszesz dokumenty online. Standardowo po akceptacji oferty i podpisaniu dokumentów online, dzięki przelewom ekspresowym, pieniądze możesz mieć na koncie już w kilka minut.

Nie wymagamy żadnych dokumentów. Weryfikacja wniosku odbywa się na podstawie wprowadzonych danych, weryfikacji tożsamości za pomocą narzędzia Kontomatik, potwierdzenia numeru telefonu kodem SMS.

Oczywiście. Wszystkie wzory dokumentów dostępne są na stronie: www.sprintpozyczka.pl/warunki-oferty. Dodatkowo dokumenty otrzymasz na Twój adres e-mail po wysłaniu wniosku i uzyskaniu wstępnej decyzji pozytywnej.

Na wskazany adres e-mail wyślemy do Ciebie harmonogram spłaty pożyczki. Raty miesięczne spłacasz przelewem na podany w umowie numer rachunku bankowego w terminach określonych w harmonogramie.

RRSO, czyli Roczna Rzeczywista Stopa Oprocentowania wyliczona jest zgodnie ze wzorem zamieszczonym w Załączniku do Ustawy o Kredycie Konsumenckim z dnia 12 maja 2011 r. Prawo nakłada obowiązek informowania Klientów o wielkości stopy RRSO. Wielkość ta zależy w dużej mierze od okresu na jaki udzielana jest pożyczka oraz całkowitej kwoty kredytu.

Maksymalna rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) wynosi 551,39% . Podana wartość odnosi się do przykładowej pożyczki 4 900 zł udzielonej na okres 3 miesięcy. Rata miesięczna dla takiej pożyczki wynosi 2200,07 zł, całkowita kwota do spłaty to 6574.76 zł.

Najczęściej odmowa związana jest z negatywną oceną wniosku wynikającą z zadłużenia Klienta w rejestrach dłużników. Odmowa może nastąpić również na podstawie negatywnej oceny zebranych informacji w procesie uzupełniania wniosku, a także w przypadku braku kontaktu z Klientem niepozwalającym na dokończenie weryfikacji wniosku.

Oczywiście. Wszystkie informacje o Kliencie pozyskane w procesie wnioskowania o pożyczkę są właściwie zabezpieczone od strony technicznej i organizacyjnej przed dostępem osób trzecich. Otrzymane dane osobowe przetwarzamy zgodnie z prawem.

Ile pieniędzy potrzebujesz?
Na ile miesięcy?
Kwota do wypłaty: 1500
Łącznie do spłaty: 1693
Wysokość raty: 293
RRSO: 124.01 %
Stopa odsetek: 10.00 %
Odsetki: 282.17
Prowizja: 2450.00
Data pierwszej raty: 02 luty 2017
Data ostatniej raty: 02 luty 2018
złóż wniosek online