O nas

Specjalizujemy się w udzielaniu szybkich pożyczek ratalnych przez Internet. Stworzyliśmy dla Ciebie wygodny formularz, który w kilka minut pozwala złożyć wniosek o pożyczkę. W procesie aplikowania korzystamy z nowoczesnych technologii podpisu elektronicznego i przelewów ekspresowych. Na każdym kroku dbamy o bezpieczeństwo i wysoką jakość obsługi. Właścicielem marki Sprint Pożyczka jest Capital Service S.A. należąca do Konferencji Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce – Związku Pracodawców.

Jasne zasady udzielania pożyczek

Za pomocą naszego serwisu możesz szybko sprawdzić jaki będzie całkowity koszt i okres spłaty Twojej pożyczki. Na stronie znajdziesz również najważniejsze dokumenty dotyczące oferty, a także odpowiedzi na najczęściej zadawane przez Klientów pytania. Na każdym etapie wnioskowania możesz również skontaktować się z nami telefonicznie lub mailowo.

Pożyczka ratalna przez Internet

Oferujemy pożyczki w 100% online. Po wypełnieniu formularza, akceptacji oferty i podpisaniu dokumentów online, środki przelewamy bezpośrednio na Twoje konto. Informujemy o naszych produktach w sposób uczciwy i zgodnie z zasadami. Nie wymagamy od Ciebie poręczeń i zabezpieczeń. Najważniejsze jest dla nas Twoje zadowolenie z jakości i czasu obsługi.

Ile pieniędzy potrzebujesz?
Na ile miesięcy?
Kwota do wypłaty: 1500
Łącznie do spłaty: 1693
Wysokość raty: 293
RRSO: 124.01 %
Stopa odsetek: 10.00 %
Odsetki: 282.17
Prowizja: 2450.00
Data pierwszej raty: 02 luty 2017
Data ostatniej raty: 02 luty 2018
złóż wniosek online